• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuşadası Spa ve Hamam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yağmur Sarıgül

Aydın hamam sauna ve masaj salonu ile sizlere en rahatlatıcı ve sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Sağlıklı olmak için beslenme ve spor kadar masaj da önemli bir kriter olmaktadır. Özellikle de uygulanacak masajlar tam olarak vücudun ihtiyacı olan masaj ise bu konuda vücudun rahatlaması ve dinlenmesi de mümkün olacaktır. Bu sektör içerisinde hizmet veren firmamız da sektör içerisinde uygulama bakımından en çok çeşitliliği ve ihtiyacınız olan masaj durumunu sizlere sunan firmadır. Aydın’da en ideal ve en profesyonel masaj uygulamasını nerede yaptırırım diyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Firma olarak masaj uygulamalarımız arasında; nokta masaj uygulaması, sağlık masajı uygulaması, aroma terapi masajı uygulaması, sporcu masajı, soğuk masaj uygulaması, sultan masajı uygulaması vb. masaj hizmetlerimiz yer almaktadır. Hangi masaj uygulamasını istiyorsanız, alanlarında en iyi ekiplerimiz sizler için ideal ve hijyenik ortamı hazırlayacak ve masaj uygulamasına başlayacaktır.

Diğer hizmetlerimiz arasında sauna hizmetimiz ve köpüklü kese hizmetimiz de yer almaktadır. Herkesin belirli aralıklar ile hem kirlerden arınmak hem de vücudun hava almasını sağlamak için keselenmeye ihtiyacı vardır. Bu işlemi hem eğlenceli hem de kolay bir hale dönüştürmek isterseniz eğer en ideal şekli bizlerden kese hizmeti almak olacaktır. Türk hamamız ile birlikte kese hizmeti de alarak kendinizi hem temizlenmiş, hem arınmış hem de hafiflemiş hissedecekseniz. Fiyat bilgisi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR