• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzenler Et Ve Şarküteri

Adres :

Merkez Fındıklı Mah. Atatürk Cad. 84/b Giresun » Keşap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Külekçi

E-Posta Adresi :

musakulekci28@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (501) 242 66 00

Kuzenler Et ve Şarküteri dükkânımız ile artık bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan unsurlardan bir tanesi de dengeli, düzenli ve sağlıklı beslenmedir.

Bu sebeple de sağlıklı bir yaşam için bireyin mutlaka tüketmesi gereken besin kaynakları içerisinde yer alan et ve şarküteri ürünlerini olabildiğince sık ve düzenli olarak yemesi gerekmektedir. Tabii ki de bu besinleri tüketirken de içerisinde barındırdığı faydaları da tamamen vücuda alımını sağlayabilmek için doğru ve güvenilir bir yerden temin edebilmek çok önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bizler de et ve şarküteri ürünlerini kaliteli, güvenilir ve doğru adresten alabilmenizi sağlayabilmek için Giresun alışveriş sektörü içerisinde yerimizi aldık. İşinin ehli, deneyimli, güler yüzlü, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten dolayı büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Etlerimizin her birini kestikten sonra özel alanlarda dinlendirerek sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Etlerin sizlere sunulduğu hatta sizlerin elinize ulaştığı her bir ana kadar olan ayrıntıyı büyük bir titizlikle takip ediyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde tamamen steril ortamlarda sizler için etlerimizi hazırlıyoruz ve sizlerin ellerinize ulaşıncaya kadar da aynı steril ortamda bulunduruyoruz.

Kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden tamamen müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren bir şarküteri arayan müşterilerimizi birbirinden lezzetli, lokum kıvamında ürünlerimiz ile buluşturmak için işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR