• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzeykent Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halime Ercan

Kuzeykent Petshop, Kastamonu Merkez şubesi ile siz hayvan severlerin en uğrak mekanlarından birisi olmaya devam ediyor. Kastamonu Merkez’de hizmet veren Kuzeykent Petshop firmamız, evcil hayvan hizmeti konusunda sektöründe lider isim olmanın haklı gururunu yaşıyor. Alanında uzman ve tecrübeli evcil hayvan bakım uzmanı kadrosuyla sizlere daha iyi ve daha doğru bir şekilde hizmet verebilmenin yollarını arıyoruz. Evcil hayvanları çok seviyor ve bu sevgimiz doğrultusunda petshop faaliyetlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İşletme ve firma olarak tek arzumuz; sizlere en iyi evcil hayvan bakım envanterini en makul fiyata sağlamaktır.

Uzman ve güler yüzlü satış kadromuzla evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığıyla temin edebileceğiniz Kuzeykent Petshop; kedi, köpek, muhabbet kuşu, akvaryum balığı ve daha onlarca evcil hayvanı temin edebileceğiniz alanında tek marka olmaya devam ediyor. Kuzeykent Petshop, çeşitli mama, evcil hayvan evleri ve aksesuarları konusunda da sizlere hizmet vermeye gayret ediyor. Tasma, yem, vitamin, akvaryum, kedi taşıma kafesi, kuş kafesi ve evcil hayvan aksesuarları konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Kuzeykent Petshop, en iyi petshop hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Temel düsturumuz ve tek gayemiz; evcil hayvanların önemini vurgulamak ve toplumumuza hayvanları sevdirecek tarzda düşünceler aşılamaktır. Kuzeykent Petshop, Kastamonu Merkez Petshop bayisi ile hizmetinizdedir. Her türlü petshop ve evcil hayvan işleriniz için bizlere başvurabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR