• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuzeykent Petshop

Adres :

Kuzeykent Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 22/b Kastamonu Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halime Ercan

E-Posta Adresi :

alperercan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 512 45 22

Whatsapp 2:

0 (530) 512 45 22

Kastamonu evcil hayvan sektörü olarak yaptığımız çalışmalarla adımızı duyurmayı başardık. Şu an yurdun dört bir yanında hizmet vermek için adım atmaktayız. Sektörde ki bu hızlı ilerleyişimizin nedeni ise müşterilerimizin memnuniyetinden geçiyor. Sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu bizim doğru yolda ilerleyerek hedefimize yaklaştığımızı gösteriyor.

Öncelikli faaliyet alanı hayvan maması satışı ve bakım malzemeleri olan salonumuz, birçok alanda da hizmet vermektedir. Sizlerin de bildiği gibi bizim işimizin en önemli parçası tabi ki teknoloji. Teknolojik alanda ki gelişim ve yenilikleri takip ederek, en son çıkan teknikleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Hem kaliteli hizmet hem de zamandan tasarruf imkânı sağlıyoruz. Hayvanlarınızın bakım malzemelerini siparişleriniz üzerine en kısa zamanda sizlere ulaştırıyoruz.

Bizim için en önemli unsur siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu. Bu nedenle öncelikli olarak sizlerin fikir ve isteklerini dikkate alıyoruz. Daha sonra ise alanımızda uzman kadromuzla sektörde ne türlü yeniliklere gidebileceğimizin yolunu belirliyoruz. Belirlediğimiz yol ile yeniliklere başlıyoruz. Bizim işimizde ki diğer bir önemli unsur ise zaman dilimlerini verimli şekilde kullanmak. Düzenli şekilde yol izleyerek, pratik ve kaliteli şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Biz ilke olarak mutluluğunuzu kendimize amaç ediniyoruz. Mutluluğunuz bizim için her şeyden önemli. Hayvanlarınızın bakımı ve ihtiyaç duyduğu malzemeleri güvenilir ellerden temin etmek istiyorsanız, sizleri en kısa zamanda şubemize bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız salonumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR