• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lahmacun 23

firma adresi

Adres :

İzzetpaşa Mahallesi Kazım Bayer Caddesi No: 3/a Elazığ » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Karatapan
firma email

E-Posta Adresi :

halilibrahim2343@ıcloud.com

  • firma fb
  • firma instagram

Lahmacun 23 isimli restaurantımızla kaliteli çeşitleri sizlerle buluşturuyoruz. Farklı çeşitlerimizle lezzetli bir deneyim yaşayacaksınız. Özlemini duyduğunuz yemekleri sizlere sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Tüm çeşitlerimiz günlük olarak hazırlanmaktadır. Taze ürünlerle hazırladığımız çeşitlerimizle keyifli bir yemeğin tadını çıkaracaksınız. Alanında usta aşçılarımız yemeklerimizi titizlikle hazırlamaktadır. Lezzetleriyle tatları damaklarınızda kalacaktır. Restaurantımız istediğiniz huzurlu ve samimi ortamı sizlere fazlasıyla sunmaktadır. Sizlere kendinizi evinizdeki gibi rahat hissettireceğiz. İlgili personellerimizle servisleriniz gecikmeden sizlerle buluşturulacaktır. Sizlere güler yüzlü bir hizmetle yaklaşarak sizleri restaurantımızdan mutlu bir şekilde uğurlayacağız.

Tüm çeşitlerimiz özenle hazırlanmaktadır. Gerekli hijyenik şartlar altında çalışarak sizlerin sağlığını da düşünüyoruz. Yemeklerimiz hazırlanırken, pişirilirken ve sizlere servis edilirken titiz bir şekilde çalışıyoruz. Farklı lezzetlerimiz arasından damak zevkinize en uygun lezzeti bulacaksınız. Herkese hitap eden çeşitlerimizin kaliteli lezzetlerinin sizlerde farkına varmış olacaksınız.

Pide çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz, lahmacun, çorba çeşitlerimiz, tatlı çeşitlerimiz sizlerle buluşturduğumuz lezzetli çeşitlerimizden bazılarıdır. Bu muhteşem lezzetli çeşitlerimizi sizlerle uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Bölgemizde en uygun fiyatlı çeşitlerimizle geniş müşteri yelpazesi tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz.

Elazığ restaurant alanında hizmet veren firmamızla sizlerle buluşmaya devam edeceğiz. Hem lezzetli hem de uygun fiyatlı seçeneklerimizle herkesin aradığı restaurant olarak hizmet veriyoruz. Taze ve lezzetli çeşitlerimizle günün her saati hizmet vermeye devam ediyoruz. Siparişlerinizi kısa sürede hazırlayarak yanında farklı aperatifleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR