• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lalezar Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Şahin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Günümüz çalışma şartları altında yorulmakta ve eve geldiğimizde kendi yemeğimizi yapacak enerji ve isteğe sahip olmamaktayız. Bunun yerine kaliteli, sağlıklı ve doğal ürünleri ile hizmet veren bir kurum aramaktayız. Hem arkadaşlarımızla vakit geçirmek, hem ihtiyaçlarımızı karşılamak için restoranlara gelmekteyiz. Lalezar Restaurant ailesi olarak bizler de sizlere bu sektörde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Lalezar Restaurant Afyonkarahisar ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Afyonkarahisar restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere etli yemekler, kebaplar, balık çeşitleri, serpme kahvaltı, fast food ürünleri, tatlılar ve içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetleri lezzetli, sağlıklı ve doğal ürünlerden imal etmekteyiz. Etlerimizi aynı üreticiden temin etmekte ve belirli aralıklarla kaliteli kontrol denetlemesi yapmaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı le işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde kaliteli bir yemek yiyebileceğiniz kurum arayışı içerisinde iseniz doğru adrestesiniz. Lalezar Restaurant iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi, toplu organizasyon yemekleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lalezar Restaurant ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR