• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Latif Kasap

Adres :

Yeniçiftlik Mh. Vatan 40. Sk. No: 2 Marmaraereğlisi / Tekirdağ Tekirdağ » Marmaraereğlisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Latif Ataç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 476 71 42

Latif Kasap olarak Tekirdağ-Marmaraereğlisi de hizmet vermekte olupsucuk et ve et ürünleri,beyaz et ürünleri doğal %100 dana et mangal et kavurma kahvaltılık vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR