• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Rent A Car Hatay

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mah Leylak Sok No 12/10 Payas Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reşat Akyüz - Gafur Küçükaslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

resat_ak100@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 493 34 48

Whatsapp 2:

0 (530) 077 19 49

Henüz araç sahibi değilseniz ya da uzun yola çıkacaksanız ve kendinizi yormak istemiyorsanız Lider Rent A Car Hatay, Hatay rent a car sektöründe hizmetinizdedir. Daha önce araba kiraladınız mı? En önemlisi kiralama işlemlerinizden memnun kaldınız mı? Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmetten memnun kalmamanız imkansız diyebiliriz. Çünkü biz, tam donanım ve yüksek kalite ile hizmet veriyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Araba kiralamadan önce iyi bir araştırma yapmalısınız. Çünkü araba kiralama işlemlerinizi gerçekleştirirken herhangi bir hata olmamalı, tercih edeceğiniz firma güvenilir olmalıdır. Şehrimizde yapacağınız araştırmalar sonucunda güvenle tercih edeceğiniz firmanın biz olduğunu göreceksiniz. Biz, her bütçeye uygun arabalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakım ve onarımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Aynı zamanda tüm araçlarımız kiralanmadan önce detaylı bir şekilde temizleniyor. Full kaskolu, şoförlü ya da şoförsüz araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Aracınızı kiralarken eğer isterseniz şoför yardımı da alabilirsiniz. Böylelikle seyahat sırasında yol sıkıntısı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Firma olarak aynı zamanda oto yıkama, detaylı oto temizli, koltuk yıkama, pasta cila, far temizliği ve oto kuaför hizmetleri de vermekteyiz. Kampanya doğrultusunda 5 araba yıkatan müşterilerimize 1 araba yıkatma ücretsiz olarak verilmektedir. Sizler de şehrimizde araba kiralamak ya da oto hizmetinden faydalanmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR