• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Limon Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sevda Kırlangıç

  • firma instagram

İnsanın hayatında bazı değerli zamanlar vardır. Sevdiklerinin bir arada olduğu çeşitli özel kutlama ya da organizasyonlar bunlardan biridir. Bu güzel anı daha kaliteli ve hoş bir hale getirmek için ise güzel mekânların olması oldukça önemlidir. Bizler İstanbul Limon Cafe olarak müşterilerimize birçok fikir ve organizasyonlar kapsamında en harika olanakları sağlamaktayız. Gereksinimlere ve taleplere uygun olarak en iyi şartları hazırlamakta ve bu konuda müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Hizmetlerimiz bünyesinde bebek parti organizasyonları, özel gün kutlamaları, doğum günü kutlamaları ya da bunun gibi birçok farklı etkinlikte müşterilerimize destek olmaktayız. Ayrıca bunu yaparken yemek, pasta ya da içecek gibi besinlerin teminini de sağlayarak güzel bir etkinliğin olmasına katkı sağlamaktayız. Sahip olduğumuz çocuk oyun alanlarımızla da çocukların en keyifli ve eğlenceli şekilde vakit geçirebilmelerine imkân tanımaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde sıklıkla ihtiyaç duyulan müşteri gereksinimlerini karşılamak ve onların her açıdan memnuniyetini sağlamak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İşimize büyük bir titizlik ve hassasiyetle yaklaşarak daima kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktayız. Çözüm odaklı düşünen ve beklentilere uygun en iyi karşılığı vermeye çalışan bir prensiple hizmetlerimizi en verimli hale getirmekteyiz.

Gelişmek, yenilikler kazanmak ve yeni tecrübeler edinmek faaliyetlerimiz boyunca bizler için her zaman önemli olmuştur. Aynı bakış açısıyla bu sektörde varlığımızı sürdürerek daima markamıza daha iyi bir değer katmayı amaçlamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR