• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lotus Clinic

Adres :

Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad.no: 21/1 Kavvas 1 Apartmanı İskenderun Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Doktor Aydın Deniz Karataş

E-Posta Adresi :

karatasad41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 868 58 54

Whatsapp 2:

0 (537) 868 58 54

Lotus Clinic, Hatay İskenderun’da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi cilt bakımı malzemeleriyle de büyük beğeni toplayan Lotus Clinic; alanında uzman ve tecrübeli güzellik salonu ekibimizle hizmet vermekteyiz. Müşterilere karşı sürekli nazik ve kibar tutumlar sergilemeyi kendine ilke edinmiş yetkin salon ekibimiz, cilt bakımı ve lazer epilasyon hizmetlerini çok kısa sürede sizlere sunmaya önem veriyor. Huzurlu iç ortamı, nezih ve geniş salonuyla da dikkat çeken Lotus Clinic, kalitesinden asla ödün vermemeye çaba sarf ediyor.

Cilt bakımı konusunda her geçen gün kendisini geliştiren Lotus Clinic firmamız, sektöründe lider ve önder firmalardan birisi olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor. Yüzlerce farklı çeşit cilt kremi ve birçok cilt bakım ürünleri ile donatılmış halde olan güzellik salonu firmamız, kişisel bakımına önem veren müşterilerimizin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Lotus Clinic Güzellik Salonumuzda, kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Her geçen gün sürekli olarak değişen kirpik modasını da yakından takip eden salon ekibimiz, bu doğrultuda kirpik malzemelerini hep zengin seviyede tutmaktadır.

Kaliteli ve bir o kadar da makul fiyatlarıyla dikkat çeken Lotus Clinic olarak, sektörümüzde önder firma olmamızı siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Sürekli yaratıcı değişiklikler yaparak kendini geliştiren Lotus Clinic Güzellik Firmamız ve tecrübeli salon çalışanlarımızla her yaştan bayanları güzellik merkezimize bekliyoruz. Hatay İskenderun Güzellik Merkezi şubemizle hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR