• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Madam Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Akbıyık

Gece veya gündüz, istenilen her zaman tüketimi yapılabilen kokoreç, kültürümüzde büyük bir paya sahiptir. Küçükbaş veya büyükbaş hayvanların bağırsaklarının farklı oranlarda karıştırılıp ideal sıcaklıklarda pişirilerek, pek çok baharatlarla da harmanlanmasıyla bir lezzet şöleni elde edilir. Kokoreç yapan onlarca firmaya karşın, üst düzey hijyen koşulları çerçevesinde pişirdiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturan firmamız bu konuda da güvenilir bir adres konumundadır.

Kendi sektörümüzde müşterilerimize güven veren bir şirket olmak amacıyla çalışmalarına devam eden firmamız Muğla kokoreç firmaları arasında da üst düzey lezzetli ürünleri ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Ayrıca gece saatlerinde de hizmet vermeye devam eden firmamız, yoğun olan müşteri talepleri üzerine sadece kokoreç değil köfte, tavuk döner, menemen ve farklı tost çeşitlerimizin bu eşsiz lezzetlerini de müşterilerimize ulaştırmak için sürekli olarak çalışmaktayız.

Müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak amacıyla genç ve dinamik kadromuz ile birlikte her geçen gün de altyapımızı geliştirmeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin siparişlerinin gecikmemesi ve aksamaması için hızlı hizmet anlayışını belirleyen firmamız, aynı zamanda uygun fiyat yüksek kalite anlayışımız ile de sektöre tercih edilen bir firma haline gelmemizi sağlamaktadır.

Kalite standartları ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde, hijyen kurallarının tamamını benimseyerek ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız. Her zaman taze olarak tedarik ettiğimiz ana ürünlerimiz, yerli olarak yetiştirilen ürünler olup taze hali ile müşterilerilerimize sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR