• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mcb Lazer Medical Cilt Bakım

Adres :

Yenimahalle 3167 Sok. Cahaloğlu Bulvarı Atakum Samsun Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@mcblazer.com

Whatsapp 1:

0 (535) 969 96 40

Whatsapp 2:

0 (535) 969 96 40

Whatsapp 3:

0 (530) 393 29 00

Kişisel bakım ve cilt bakım uygulamaları gerek bayanların gerekse erkeklerin en temel ihtiyaçlarıdır. Saha güzel görünmek, daha sağlıklı ve estetik olmak için bu uygulamalara baş vurulur. Talep fazla olduğu için de bu alanda hizmet veren çok fazla işletme vardır. Her geçen gün de yenileri açılmaya devam etmekte; fakat her birinin işletenler açısından büyük getirisi olmaktadır. Elbette cilt bakım salonlarının işlevlerini yerine getirebilmeleri için pek çok ekipmana, özel cihazlara gereksinim vardır. Samsun Atakum’da faaliyetlerine devam eden Mcb Lazer Medical Cilt Bakım firmamız bu alanda uzun yıllardır kaliteli işlere imza atmakta, hem cilt bakım merkezinde revizyon yapman isteyenlerin hem de yeni bir cilt bakım merkezi açmak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Samsun teknik servis alanının öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bölgemiz halkına her zaman dünya standartlarında hizmet verme çabasındayız. Bunun için dünyanın en iyi markalarıyla iş birliği yapıyoruz. En kaliteli markaların en yeni ürünlerini stoklarımızda bulunduruyor, siz değerli müşterilerimizi ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunacak makinelerle, ekipmanlarla buluşturuyoruz. Dinamik yanımız sayesinde sürekli kendimizi geliştiriyor, cilt merkezlerinizi, güzellik salonlarınızı en modern makinelerle donatmanıza yardımcı oluyoruz. Bu da sizleri bulunduğunuz yerin en iyisi haline getiriyor.

Firma olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, buz lazer cihaz satışı, vakumlu zayıflama cihazı satışı, lazer epilasyon satışı, kalıcı makyaj cihazı satışı ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR