• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Ehlibeyt Etliekmek

Adres :

Şeker Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Caddesi No: 1/b Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Şahin

E-Posta Adresi :

abdullahsahin922@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 973 61 11

Whatsapp 2:

0 (507) 973 61 11

Öz Ehlibeyt Etliekmek

Aile restaurantı, etliekmek nerde yenilir, yemek yenilebilcek mekanlar, tereyağlı börek, etli ekmek, etli ekmek kaşarlı, bıçak arası, bıçak arası etli ekmek, tereyağlı karışık, sade kekikli, recai küflü peynir, lahmacun, antep usülü lahmacun, pide salonu, pide nerde yeniliren iyi pideci, kremit mantar, mantar nerde yenilir, kremitte patlıcan, tatlı nerde yenilir, künefe, künefe nerde yenilir, katmer, antep usülü katmer, özel gün toplu etli ekmek siparişi, toplu pide siparişi, toplu lahmacun siparişi, alo paket, sipariş, ev ve iş yerleri sipariş, etli ekmek sipariş, pide sipariş, lahmacun alo paket ve toplu yemek organizasyonları olarak Konya Selçuklu da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR