• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mersinli Ciğerci Ali Baba

firma adresi

Adres :

Ostim Osb Alınteri Bulvarı 186 Sitesi No : 21 Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İhsan Baydemir
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 163 11 03

reklam logosu
  • firma instagram

Mersinli Ciğerci Ali Baba isimli işletmemiz Ankara ili Yenimahalle ilçesinde siz müşterilerine uzun yıllardan bu yana kaliteli, güvenilir, lezzetli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz tüm yiyeceklerimizi hazırlarken kullandığımız malzemeler günlük olarak temin edilmekte ve sizlere en taze ve lezzetli halleriyle sunmaktayız. Ayrıca sizlere sunduğumuz yemekler yanında birçok ikramlarımız bulunmakta ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılması sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Bu fiyatları işletmemiz bünyesinde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptığı araştırma, çalışma ve hesaplamalar ışığında ortaya çıkarmaktayız. Ayrıca bazı dönemlerde işletme olarak sizlere çeşitli kampanyalar ve indirimler sunmaktayız.

İşletme olarak gıda sektöründe hizmet veriyor olmamızdan dolayı temizlik konusuna çok büyük önem göstermekteyiz. Bünyemizde çalışan temizlik elemanlarımız ile günlük olarak işletmemizin temizlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri sayesinde işletmemiz ayda bir kez olmak üzere büyük temizlik aşaması geçirmektedir. Ayrıca bünyemizde çalışan aşçı ve garson elemanlarımızın atik bir yapıya sahip olmasından dolayı verdiğiniz siparişler vakit kaybına yol açmayacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca aşçılarımızın yetenek, deneyim ve tecrübeleri ile hazırlanan yemeklerin lezzetleri en üst seviyede yer almakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Sizlerin bu şekilde lezzetli ve kaliteli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara ciğerci sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek istediğiniz şekilde bir hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR