• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Oto Kuaför Aksesuar

Adres :

Esentepe Mahallesi Şehit Turgut Burkay Korkmaz Caddesi No: 72 /10 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Hızarcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 056 15 19

Whatsapp 2:

0 (535) 571 40 65

Mert Oto Kuaför Aksesuar adlı firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. İşletmemiz Antalya oto aksesuar ve modifiye sektöründe yaptıklarıyla iz bırakmış olan bir firmadır.

Sürücüler olarak araçlarımızda kullandığımız aksesuarların kaliteli olmasına özen gösteririz. Konforlu ve sağlıklı bir sürüş adına aksesuarlarımızı seçerken güvenilir bir firmadan hizmet almak isteriz. Bizler firma olarak sizlere beklediğiniz dost elini uzatmaktan mutluluk duyarız.

Herkes kullandığı aracın tamamının temiz ve pürüzsüz bir görünümde olmasını ister. Bizler aracınızın hem iç hem de dış temizliği noktasında arzuladığınız hijyen ve estetiği sağlamak adına tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Alanında uzmanlaşmış, güler yüzlü personellerimizle sunduğumuz hizmetler sonrası geri bildirim olarak sağladığınız memnuniyet ve takdir içerikli dönüşler bizleri gururlandırmaktadır.

Vizyonumuz, sektörümüzde yapmış olduğumuz kaliteli işlerdeki standartlarımızı bozmadan müşteri ağımızı genişletmek ve lider firma olma özelliğimizi sürdürmektir. Ulaşmak istediğimiz hedeflerimize siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün daha fazla yaklaşmaktayız.

İşletmemiz, hijyenik bir ortam oluşturulması için düzenli aralıklarla temizlenmektedir. Sizler aracınızı bizlere gönül rahatlığıyla bırakmanız adına isteyeceğiniz tüm imkanları sağlamaktayız. Firmamız olarak sizlerin taleplerine doğru yanıtlar verebilmek için sektörümüzü ilgilendiren teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek cihazlarımızı yeniliyor ve çalışanlarımıza gereken eğitimleri veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek, her türlü görüş ve önerilerinizi bildirmek ve işlemlerimize ilişkin fiyat teklifi almak adına firmamızın iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR