• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Meşhur Köfteci Özçobanoğlu Et Mangal

firma adresi

Adres :

Kuşhane Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 616/1( Total İstasyonu İçi ) Samsun » Çarşamba
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Çobanoğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

.
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 245 43 55

  • firma instagram

Meşhur Köfteci Özçobanoğlu Et Mangal isimli restaurantımız birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak lezzetli çeşitlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Bölgemizin meşhur restaurant hizmetiyle sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Usta aşçılarımızın ellerinden çıkan lezzetlerimizle keyifli bir yemeğin tadını süreceksiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle lezzetli bir yemekte buluşmak istiyorsanız sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Et mangal evi olarak sizlere farklı bir ortam sunuyoruz. Taze et ve tavuklarımız özel soslarımızla harmanlanarak hazırlanmaktadır. Yanında salata ve meze gibi eşlikçileriyle muhteşem bir lezzetinin tadını çıkaracaksınız. İlimizde sizlerin desteğiyle büyümeye devam ediyoruz. Olumlu veya olumsuz geri dönüşleriniz bizler için çok önemlidir. Kaliteli hizmetimizi ve lezzetli çeşitlerimizi yenileyerek sizlerin karşısına çıkıyoruz. Restaurantımız konforlu, temiz ve düzenli bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Çalışanlarımız hoşgörülü ve güler yüzlü bir şekilde sizlerle ilgilenecektir. Sizleri güzel bir şekilde misafir edeceğimizin garantisini veriyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde hazırlanarak sizlere sıcak bir şekilde servis edilecektir. Lezzeti tam, porsiyonu fazla lezzetli çeşitlerimizden vazgeçemeyeceksiniz.

Samsun restaurant alanında hizmet veren firmamızla kaliteli çeşitlerimizi uygun fiyatlarımızla sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere farklı ve lezzetli çeşitleri daha uygun fiyatlarımızla sunuyoruz. Uzun yıllardır bölgemizin sevilen işletmecisi olarak daha da büyümeye devam edeceğiz. Farklı lezzetli çeşitlerimiz arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Restaurantımıza gelemeyen değerli müşterilerimiz dilediğiniz çeşitlerden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kısa sürede sizlere ulaştırılan siparişlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR