• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Fast Food Döner

Adres :

Bucak Mah. Bülbül Deresi Cad. No: 37/a Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Yetişgen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 838 43 24

Whatsapp 2:

0 (543) 684 31 81

Tüm Ordu’da sevilen lezzetleriyle hizmet veren firmamız Meydan Fast food Döner birmilyonnokta.com un üyesidir. Fast food denince akla gelen hamburger ve pizza yerini günümüzde dönere bırakmıştır. Ordu fast food firmaları arasında kısa zamanda birbirinden lezzetli yemekleriyle müşterilerin bağımlısı olduğu firmamızda sizler için özel soslu tavuk döner, nohutlu pilav, pilav üstü döner, ekmek arası köfte, çorba çeşitleri, tuzda tavuk, patates kızartması, salata çeşitleri, köfte ızgara, piliç çevirme ve ızgara tavuk yemeklerini sunmaktayız.

Firmamızda temizliğe çok özen gösterilmektedir. Yemekler, mutfak ürünleri, kullanılan malzemeler sık sık yıkanmaktadır. Mutfak çalışanları eldiven ve bone kullanmaktadırlar. Et ürünlerimiz taze olarak güvenilir yerlerden tedarik edilmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda alo paket servis hizmetimiz de başlamıştır. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaştığınızda yemekleriniz dilediğiniz adrese sıcak sıcak, ambalajı dahi bozulmadan teslim edilmektedir. Servis ağımız hem giderek büyümektedir; hem de çok hızlıdır. Yemekleriniz müşterilerimize en kısa zaman içinde ulaştırılmaktadır.

Firmamız senelerdir sektörde var olan ve sektöre çok emek veren firmalar arasındadır. Müşteri memnuniyetine verdiği önemle müşterilerimizin güvenini kısa zamanda kazanmayı başaran firmamız başarı grafiğini hep yukarılara taşımayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız müşterilerimizin devamlı müşteri haline gelmesinde en büyük etkendir. Uygun fiyatlarımızla da yine müşterilerimizin bütçelerine dost olmayı başarmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR