• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mg Oto Kiralama ve Gayrimenkul

Adres :

İnönü Mah. Terminal Cad. No: 11 Yeşilyurt/malatya Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yiğit Yavaşoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yigityavasoglu1049@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 655 57 66

Whatsapp 2:

0 (507) 651 05 11

Malatya rent a car sektöründe araç kiralama için kurulan Mg Oto Kiralama ve Gayrimenkul işletmemiz Yeşilyurt’ta sizlere hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok araç kiralama hizmetini en güvenilir ve sağlam hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz araç çeşitlerinden bazıları; Fıat Egea, Honda Cıvıc, Renault Fluence, Renaul Seymbol, Chevrolet Cruze, Ctroen – Elsye, Volkswagen Scirocco, Toyota Corolla, Vıp Transporter, Mercedes Vıto, Peuget 301, Ford Courıer Ve Fıat Fıorıno vb. ayrıca yurt dışından gelen, yurt içindeki veya bazı sebeplerden dolayı araç kullanamayan müşterilerimize, sağlık, iş veya özel seyahatler de isteğe göre şoförlü veya şoförsüz ulaşım sağlamaktayız.

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförlerimiz de sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizi sağlamaktayız. Sizlerin özel işlerinizi takip sonuna kadar takip ederek sorunsuz ve güvenilir bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğini sağlamak en önemli görevimiz ve hedefimizdir. Sizlerin kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için büyük bir hassasiyet ile çalışmaktayız. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri verebilmek için Mg Oto Kiralama ve Gayrimenkul şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR