• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Kokorech Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Erem

Miss Kokorech Başakşehir

Kurulduğu günden itibaren kurumsal itibarına önem veren kuruluşumuz sektörde kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Tedarik zincirinin tüm halkalarında kalitenin standardını kontrol altında tutuyor ve tüketicimize sağlıklı ve kaliteli ürünü ulaştırıyoruz.Modern üretim tesislerinde hijyenik koşullarda yaptığımız üretim sayesinde güvenle tüketebileceğiniz lezzete dönüştürüyoruz.

Misskokorech olarak biz, sizin için mümkün olan en yüksek geliri elde edebileceğiniz bir restoranı oluşturmaya çalışırız. Bunun için size her konuda desteklerimizi sürdürürüz. Sektörde en yenilikçi ve en önemli markalardan birisi olan MissKokorech, sizlere restoranın yer seçimi, restoran için gereken tabelaların temini, restoranın projelendirilmesi, restoranınızın tasarımı ve donanımları gibi fiziksel olabilecek konularından tutun da sizin ve restoranınızın büyüyebilmesi için gerekli tüm eğitimler, çalışacak personel istihdamı ve bu personellerin eğitimleri konularına kadar da desteklerini üzerinizden çekmez.

Neden MissKokorech’i Tercih Etmelisiniz?
Markamız adı altında açacağınız restoran, ferah ve aydınlık bir yapıya sahip olacaktır. Ayrıca kokoreç restoranınız modern tasarımlara sahip olacak ve gencinden yaşlısına her kesime hitap edebilecek bir şekilde hazırlanacaktır. Restoran her yaş grubundan potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.
Kalite ve hijyen konusu bizim için en önemli değerdir. Hijyen ve kalite standartlarına uygun bir restoran işletmeniz için yanınızdayız.
MissKokorech olarak biz, modern tesislerimizde hijyenik ve taze olarak üretilen kokoreçlerimizi sizlere hazırlayıp sevk ederiz. Kendi mamulümüz olan kokoreçlerde ve kullandığımız ürünlerimizin içeriğinde sağlığa zararlı katkı maddeleri bulunmaz.
Franchising ücreti talep etmiyoruz. Bu nedenle de yatırımlarında düşük risk tercih eden ve sektöre yeni girecek veya düşük yatırım imkanları bulunan girişimciler için en uygun ve en ekonomik iş fırsatını sizlere sunuyoruz.
Detaylı bilgi almak için Online Başvuru Formunu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR