• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Misss Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Semiz

Eşsiz illerimizden biri olan Samsun’da Misss Döner olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve eşsiz bir hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Samsun fast food sektöründe adı dilden dile dolaşan ve gönüllerde taht kurmuş olan işletmemiz ile sizlere yıllardır güvenilir, lezzetli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Son derece taze ve güvenilir ürünlerden hazırladığımız döner ve diğer lezzetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyet ve güvenini kazanmak işletme olarak önceliğimizdir. Güvenilir tedarikçimizden aldığımız etlerimizi sizler için özenle terbiyeledikten ve dinlendirdikten sonra itina ile pişiriyor ve sizlere sunuyoruz. İşinde son derece tecrübeli olan çalışanlarımız ile damaklarınızı şenlendirecek lezzetlerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla gelerek hoşça vakit geçirirken lezzetli döner yiyebileceğiniz sıcacık işletmemize siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz!

Söz konusu gıda olduğunda işletmelerin kalite standartlarında ve kaliteli ürün hizmeti vermesi beklenmektedir. Misss Döner olarak hijyen, tazelik, güvenilirlik, yüksek kalite ve uygun fiyat niteliklerinin tamamına sahibiz.

Sizlere son derece temiz, sağlıklı ve hijyenik ortamda tecrübeli çalışanlarımız ile hazırladığımız lezzetli ürünlerimizi tattırmaktan memnuniyet duymaktayız. Ailenize ve sevdiklerinize güvenle tattırabileceğiniz lezzetli ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Kalite standartları çerçevesinde üretilen ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirisiniz. Damaklarınız şenlenirken temizlik ve sağlık konusunda da şüpheye düşmeyeceksiniz! Güler yüzlü ekibimizin sizler için titizlikle hazırladığı eşsiz ürünlerimizi tatmanız için Misss Döner doğru adres!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR