• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mistik Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Ünlüyurt

Mutluluğa giden yollardan birisidir kişisel bakım yaptırmak. Günümüzde hayatın yoğun temposundan sıyrılıp bedenimize iyi bakmak ve fit olmak durumundayız. Firmamız Kayseri güzellik merkezi sektöründe her zaman en önde olmayı ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Alanında uzman eğitimli ve güler yüzlü ekibimiz ile teknolojik donanımı üst düzeyde olan tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitedeki salonumuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Alanımızda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Uzman personellerimiz ile istediğiniz en güzel saç modellerini yaparak sizlere eşsiz bir güzellik sağlıyoruz. Ayrıca lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulabiliyorsunuz. Manikür, pedikür gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktayız. Doğru teşhis ve yöntemler ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyoruz. Uluslararası kuruluşlar tarafından onaylı sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanarak güzelliğinize güzellik katmaktayız.

Her zaman önem verdiğimiz konuların başında hijyen gelmektedir. Salonumuz tamamen hijyenik olup tüm ekipman ve materyallerin rutin bakımları yapılmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için en önemli referanstır onun için sizleri memnun etmeden salonumuzdan ayrılmıyorsunuz.

Dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek son teknolojik ekipmanlar ile donanmış olarak, hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden evinizin konfor ve rahatlığını bulabileceğiniz sıcak ortamımızda sizleri ağırlamak bizlere mutluluk verecektir. İlk günkü heyecan ve disiplinimizle siz değerli müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunmak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR