• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mkg Detailing

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Mutlu -fatih Kaya -tunahan Mutlu

  • firma fb
  • firma instagram

Oto balans ayarı, cam filmi uygulaması, araç motor yıkama ve oto yol yardımı gibi otomotiv sektöründe sizlere yardımcı olacak farklı ve kaliteli bir firma olarak var olmaya çalışmaktayız. Uzman ekibiyle birlikte kısa sürede otomobillerinizin ihtiyacı olan hizmeti ulaştırıyoruz. Oto servis ve tamirhane, oto yol yardım hizmeti, oto bakım onarım ve oto yedek parça olarak hizmetlerini sürdüren firmamızda kısa sürede ihtiyaçlarınız giderilmektedir. Geniş ürün yelpazemizle gerek otomotiv tamir boyaları gerekse otomotiv ihtiyaçları için çeşitli ürünlerimizde bulunmaktadır. Araç periyodik bakımlarınız firmamız sayesinde kısa sürede gerçekleştirilmekte ve sizlere kısa sürede en uygun hizmet sunulmaktadır.

Kastamonu otomotiv sektöründe önde gelen bir firma olarak tanınan firmamız sizler için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Otomotiv sektöründe yardımcı olan firmamız faaliyet gösterdiği sektörde müşterilerine en etkili çözümleri sunmakta ve bu misyonda her geçen gün başarılarına başarılar eklemektedir. Firmamız alanında uzmanı olarak faaliyet gösterdiği işlerinde her zaman maksimum başarı prensibi ile yola çıkmakta ve müşterilerine en kaliteli hizmeti iletmektedir.

Müşterilerimizin talep ve isteklerine tam zamanında ve eksiksiz olarak yönelebildiğimiz için müşterilerimizin firmamıza karşı beslediği güven duygusu artarak devam etmektedir. Bizler de firma olarak bu güven duygusunun sağlıklı bir şekilde işlemesi için elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sizlere sunuyoruz. Firmamıza ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR