• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Mobilya & Pvc

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Uçan-mustafa Uçan

Mersin Mobilya sektöründe girişimci ve gelişimci ruhu ile fark yaratan firmamıza olan dönütler hep olumlu yönde olmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetin karşılığında sizlerden olumlu sözler duymakta, bu durum bizim çalışma azmimizi arttırmaktadır. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri yenileşme yolunda sürekli adımlar atmakta, sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Yaptığımız sorunsuz teslimatlarla müşterilerimizin yüzünü güldürmekte, memnuniyetlerinden kıvanç duymaktayız. Ürünün yapım, ulaşım, montaj tüm aşamalarında ustalıkla çalışmakta, sorunsuz iletişim ile müşterilerimiz ile işbirliği kurmaktayız. Ürünlerimize olan güvenimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. En kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla sizlere sunmakta, sizlerin refahını sağlamayı amaçlamaktayız.

Tüm özel istek ve siparişlerinizin özenle yapımını gerçekleştiren firmamız, güvenilir hizmet anlayışıyla sektörde yer almaktadır. İstediğiniz tüm özel siparişlerinizin yapımını özenle gerçekleştirmekte, güvenle sizlere sunmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız gereği sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız. Sahip olduğumuz potansiyelin farkında olmakla beraber teknolojiyi de en iyi şekilde kullanıyoruz. Üretim aşamasını teknolojiden faydalanarak en iyi şekilde değerlendiriyor, bu sayede başarılı oluyoruz.

Misyonumuz; kaliteyi bir ölçüt halinde tutarak devamlı çalışmak, yenileşme ve gelişimin habercisi olmaktır. Dürüst çalışmadan ayrılmadan başarıya ulaşmaktır. Müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak sektörde öncül olmak gayesi taşımaktır.

Vizyonumuz; etik ve ahlaki değerlerimizden kopmamak, çevreye ve insanımıza saygılı olmaktır. Gücünden aldığı ilhamla markalaşma yolunda daha çok çalışmaktır. Sektörde öncü olmak asıl amacımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR