• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazar Pide Ve Lahmacun Salonu

Adres :

İslam Mah. Abdurrazzak Kadıoğlu Cad No: 18 Bahçe Osmaniye Osmaniye » Bahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 860 99 66

Whatsapp 2:

0 (546) 857 10 20

Nazar Pide Ve Lahmacun Salonu olarak Osmaniye-Bahçe de hizmet vermekte oluppide salonu,lahmacun salonu,pide ekmek,cenaze pidesi,özel günlere pide,toplu pide,meşhur pideci,kaşarlı pide,etli pide,sucuklu kaşarlı pide,kaşarlı balık,pişirim işleri yapılır vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR