• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neco Babanın Yeri

Adres :

Kökez Cumhuriyet Caddesi No : 30 Daire: 0 Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmettin Durmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 590 70 07

Antalya Serik’te hizmet verdiğimiz Neco Babanın Yeri olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Yeni bir lezzet arayışında olanlar için tercih edilebilecek en iyi mekanların başında gelmekteyiz. Antalya’da lezzetinden ve kalitesinden emin ailecek yemek yiyebileceğiniz bir restaurant mı arıyorsunuz? Biz tam da aradığınız restaurant olarak yiyeceklerimizin lezzetinden emin olduğumuz gibi müşterilerimize sunduğumuz hizmetten de fazlasıyla eminiz. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasının somut kanıtı sabit müşterilerimizin çokluğu olabilir.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte pratik bir şeyler mi yesek dediğiniz zamanlar olur. Uzun soluklu oturmayı düşünmeyip lezzetli bir atıştırmalık için dışarı çıktığınızda özellikle lezzetli tostlarımızla buluşmanız için sizi mekanımıza bekliyoruz. Biz taze malzemelerimizle en hızlı hizmeti sunuyoruz. Tost çeşitlerimizle ve sote çeşitlerimizle hizmet verdiğimiz gibi sulu yemek çeşitlerimizle de her damak tadına uyacak lezzetlere sahibiz. Çeşitli ekmek boyutlarıyla hazırladığımız tostlarımızı iyice bastırarak incecik bir hale getirerek lezzetimizi damağınızda bırakıyoruz. İçerisinde yer alan sucuklarımızın ve kaşarlarımızın kalitesinden emin olarak tostlarımızın lezzetine lezzet katıyoruz.

Antalya restaurant sektöründe yer alarak hazırladığımız tüm tostlarımızın ve sotelerimizin içinde kattığımız malzemelerimizin tazeliğine önem vererek malzemelerimizi bolca katıyoruz. Böylelikle sadece midenize değil gözünüze de hitap ediyoruz. Alo paket siparişi hizmetimiz sayesinde sizinle paylaştığımız iletişim numaralarımızı arayarak siparişinize oluşturuyoruz. Böylelikle bize ulaşarak lezzetli yemeklerimiz için mekânımıza kadar gelmenize gerek kalmadan iletişim numaralarımızdan ulaşarak adresinize kadar en hızlı şekilde teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR