• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nenehatun Zigana Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çoğun - Ayhan Akkuş

Hepimiz zaman zaman günlük hayatın yaratmış olduğu bunalım ve stresten kurtulmak için çözümler aramaktayız. Hepimiz farklı çözümler bulsak da ilk akla gelenlerden biri de, güzel ve nezih bir mekanda ailemizle birlikte veya yalnız yemek yiyerek keyifli anlar yaşamak fikri oluyor. Herkes gidip yemek yiyeceği mekanda bir takım özellikler arar, bu özellikler başında mekanın yapısı ve güvenilirliği gelmektedir. Nitekim hijyen konusu da müşterilerin en dikkat ettiği kriterlerden biridir.

Biz Nenehatun Zigana Et Mangal ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin dikkat ettiği tüm kriterlere sahibiz. Erzurum restaurant sektöründe sizlere hizmet vermekten ötürü mutluluk ve gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli hususlardan biridir bu sebepten ötürü müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerin sağlığı bizim için önemlidir, bu yüzden hijyen standartlarından asla taviz vermemekteyiz.

Bizi sektörümüzdeki diğer firmalardan ayıran özelliğimiz ise siz kıymetli müşterilerimize açık mekân ve kapalı mekân hizmetini bir arada sunmamızdır. İsterseniz açık mekanda ağaçların altında yemeğinizi zevkle yerken temiz havanın da tadını çıkarabilirsiniz. Sizlere bir yemekten fazlasını vermekteyiz. Mekanımızda lezzetli menümüzün yanında güler yüz, samimiyet ve güvenliği de deneyimleyerek güzel anlar yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın. Sizler de ailenizi alıp güzel vakit geçirirken lezzetin de doruklarına çıkmak istiyorsanız sizleri, Nenehatun Zigana Et Mangal ekibi olarak misafir etmekten memnuniyet ve şeref duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR