• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

O Ses Çiğköfte Yüreğir Başkent

Adres :

Selahattin Eyyübi Mahallesi Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Caddesi No: 38/c İtfaiye Civarı Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nejdet Kan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 239 01 58

Whatsapp 2:

0 (544) 239 01 58

O Ses Çiğköfte Yüreğir Başkent olarak yüreğir acısız çiğköfte siparişi,yüreğir çiğköfte salonu,yüreğir çiğköfte siparişi,yüreğir acılı çiğköfte siparişi,yüreğir en yakın çiğköfteci,yüreğir porsiyon çiğköfte siparişi,yüreğir kilo ile çiğköfte siparişi,yüreğir en yakın çiğköfte salonu,yüreğir en iyi çiğköftecisi,yüreğir çiğköfte nerede yenir,yüreğir dürüm çiğköfte siparişi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne sadece ve sadece müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektördeki diğer rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmaktan gurur duyuyoruz. adana şehrinde göstermiş olduğumuz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen firmayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR