• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

O’lala Baby Spa & Care

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Handan Aksoy

  • firma instagram

AydınBaby Spa sektöründe verdiğimiz hizmetle bir ilke imza atıyoruz. Aydın’ın ilk ve tek bebek spa merkezi olarak bebekleriniz için en değerli ve en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için eğitimlerimizi başarıyla tamamladık. Çalışmalarımız doğrultusunda ise tecrübe sahibi olduk. Profesyonel ekibimiz, bebeğiniz için tüm hizmeti eksiksiz bir şekilde sizlere sunacaktır.

Bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı hatasız bir şekilde ilerletiyoruz. Şehrimizde ilk ve tek olmamızın verdiği avantajları doğru yönde kullanarak sizlere kalite standartları içerisinde hizmet veriyoruz. Bebek masajı, anne – bebek terapisi, bebek yüzme salonu, bebek spa salonu sizlere verdiğimiz hizmetler arasındadır. 0 ile 36 ay arasındaki bebekleriniz için verdiğimiz bu hizmet, size ve bebeğinize çok iyi gelecek. Bizimle iletişime geçerek uygun olduğunuz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Şehrimizde ilk ve tek olduğumuz için değerli anne ve babalarımızın memnuniyetini sarsmamak adına uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz, bebeğiniz için istediğiniz hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Biz, her zaman en iyi hizmeti hedeflediğimiz için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektördeki yenilikler doğrultusunda yeni eğitimler alıyoruz, araştırıyoruz ve öğreniyoruz. Böylelikle sizlere ve bebeklerinize en iyi hizmeti vererek onlara daha sağlıklı ve daha rahat bir yaşam vadediyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimiz her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR