• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ömür Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Enes Baykan - Aydın Şen

Yıllardır yol yardım sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız en zor zamanlarınızda sizlerin yardımına koşmaktadır. Hizmet verdiğimiz bölgede sizlere bir telefon kadar yakınız. Aynı zamanda araçlarınıza iç ve dış detaylı temizlik veren bir oto kuaförü olarak faaliyet göstermekteyiz. Araçlarınıza pasta cila uygulaması ve seramik kaplama işlemleri itina ile yapılmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden beri daha kaliteli hizmetler verme hedefiyle gelişerek yolumuza devam ettik. Bugün faaliyet gösterdiğimiz sektörde geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Aranan ve güvenilen bir adres olarak müşterilerimize hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Tokat yol yardım sektöründe rekabet ettiğimiz diğer firmalardan verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ayrılmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak güler yüzlü bir ekiple sizlerin hizmetindeyiz. Yılların deneyimine sahip firmamız faaliyet gösterdiği alanda deneyimli ve usta personellerle sizlere hizmet vermektedir. Ticari kazancın ötesinde daha kaliteli hizmet verme amacı taşımaktayız. Bu doğrultuda her türlü teknik ekipmana sahip bir şekilde hizmetinizdeyiz.

Firmamız 7/24 yol yardım hizmeti vermektedir. Her zaman ulaşabileceğiniz genişlikte bir mesai uygulaması ile sizlerin hizmetindedir. Bunun için telefon etmeniz yeterlidir. Firmamız kaliteli hizmetleri en makul fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır. Bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sektörümüzde öncü bir firma olarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Oto yıkama, bakım ve temizlik ve yol yardım hizmetleri ile sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Beklentilerinizin ötesinde hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR