• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Op. Dr. Levent Demirci Kulak Burun Boğaz Baş Ve Boyun Cerrahisi

Adres :

Yenişehir Mah.demokrasi Bulvarı No: 27/4 (pasha Palas Oteli Yanı) İzmit Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Demirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@drleventdemirci.com

Whatsapp 1:

0 (544) 440 40 73

Whatsapp 2:

0 (544) 440 40 73

Op. Dr. Levent Demirci Kulak Burun Boğaz Baş Ve Boyun Cerrahisi olarak Kocaeli İzmit’te hizmet veriyor, gelişime açık yanımız ve yenilikçi çözümlerimizle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kocaeli sağlık sektöründen yılların deneyimi ve profesyonelliğini bölge halkımıza sunuyoruz.

Uzmanlık alanımız olan kulak, burun, boğaz, baş ve boyun bölgelerinde ortaya çıkan bütün rahatsızlıkların teşhisi ve tedavisinde en güvenilir tedavileri uyguluyoruz. Sağlık alanında uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek bölgemizdeki ilk uygulayıcılarından birisi oluyor, hastalarımızın her zaman en modern, en iyi hizmetlerle karşılıyoruz.

Saç ekim uygulaması, prp uygulaması, botoks uygulaması, rinoplasti, kaş ekim merkezi, sinüzit ameliyatı, burun içi radyo frekansı, kepçe kulak cerrahisi, endeskopik sinüs cerrahisi, dolgu uygulaması ve daha onlarca farklı hizmet polikliniğimizde hastalarımızı bekliyor. Uygulamalarımızda insan sağlığı her şeyin üstündedir. Bu yüzden tedavilerimizde öncelikli tercihimiz hastalarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleridir. Fakat uzmanlık alanımız aynı zamanda kişilerin dış görünüşünü etkileyen bölgelerdir.

Kişinin sağlıklı olduğu kadar daha güzel görünmesi adına da çözümler üretiyoruz. Estetik ameliyatlar, saç ekimi, kaş ekimi gibi bir taraftan kişilerin daha güzel görünmelerini sağlayan bir taraftan da kendilerine öz güven sunan uygulamaları da başarıyla gerçekleştiriyoruz. Teşhis ve tedavi süreçlerinin tamamını başarıyla takip ediyor, hastalarımızın arzuladığı sağlığa ve yaşam konforuna ulaşmalarını sağlıyoruz. Yurt içinden ve yurtdışından gelen bütün hastalarımızın en zorlu tedavi süreçlerini dahi kolayca atlatmalarına imkan veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR