• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oses Çiğköfte Şelale Şubesi

Adres :

Şelale Mah. Mehmet Akif Cad. No: 93/2 Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Aydın

E-Posta Adresi :

bayramaydin123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 486 67 37

Fast food sektöründe hizmet veren Oses Çiğköfte Şelale Şubesi birmilyonnokta.com üyesidir. En sevilen lezzetlerimizden olan çiğköfteyi sizlere en lezzetli haliyle sunmaya devam ediyoruz. Usta ellerden çıkan bu lezzetimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. Verdiğimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmetlerimizle sizlerin uğrak mekanı olmayı başarmış bir fast food lokantası olarak sizlerin hizmetindeyiz. Çiğköftenin adı lezzetin tadı olarak sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktayız.

Antalya fast food sektöründe rekabet ettiğimiz pek çok firma arasından verdiğimiz hizmet ve lezzet kalitesiyle en ön sıralarda yer almaktayız. En kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak hijyenik koşullarda hazırladığımız çiğköfteleri güvenle ve afiyetle sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bizim için prensip olan müşteri memnuniyeti adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Geleneksel bir tat olan çiğköftenin en lezzetli halini istifadenize sunuyoruz. Porsiyon ve dürüm seçenekleri ile istediğiniz şekilde sunum yapmaktayız.

Fast food sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir çiğköfte lokantası olarak müşterilerimizin taleplerine en ideal şekilde karşılık vermekteyiz. Hizmetlerimizden ve lezzetli çiğköftemizden istifade edebilmeniz için uygun fiyatlarla geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Lezzetlerimizi ulaştırmak adına alo paket sipariş hizmetleri sunmaktayız. Talep eden müşterilerimizin adreslerine hızlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizim öncelikli vazifemizdir. Sahip olduğumuz vizyon ve misyona uygun bir şekilde sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Her daim uğrak mekanlarınızdan biri olmayı başararak yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR