• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Osmangazi Uğur Besicilik

firma adresi

Adres :

Bursa Osmangazi Bursa » Osmangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halit Uğur - Feyzullah Uğur
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (536) 771 25 44

Osmangazi Uğur Besicilik isimli firmamızla hayvancılık alanında hizmet veriyoruz. Herkes için çok önemli bir ihtiyaç olan hayvancılık hizmetimizle sizlere ulaşıyoruz. Beslemeniz için, kurbanlık veya adak gibi ihtiyaçlarınız için farklı sebeplerle küçükbaş ve büyükbaş gibi hayvanlara ihtiyaç duyarsınız. Şartlarınız uygun olmadığı veya sizlerin de zamanı olmadığı için kendinizde bu sektörle uğraşamazsınız. Bizlerde uzun yıllardır bu sektörde kazandığımız tecrübeler ve öğrendiğimiz bilgilerle sizlerin karşısına kaliteli hizmetlerimizle çıkıyoruz.

Hayvanlarımızı sağlıklı ortamlarda yetiştiriyoruz. Düzenli bakım ve kontrollerini veterinerlerimiz eşliğinde yapıyoruz. Doğal ortamda yetişen ve sağlıklı ürünlerle takviyesi yapılan hayvanlarımızın sağlıklı olması için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Onların yaşı, ağırlığı, sağlığı gibi detaylarını ele alarak doğru yemleri yeterli miktarlarda kullanmaya dikkat ediyoruz. Küçükbaş hayvanlarımızdan istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Kuzularımız, süt kuzularımızı sizlere kaliteli bir şekilde buluşturuyoruz.

Adaklık, kurbanlık, akika kurbanı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet için sizlere ilgiyle yardım edeceğiz. Kesimlerimizi usulüne uygun bir şekilde yapıyoruz. Hijyenik bir ortamda gerekli şartlar eşliğinde kesimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Parçalama, paylama işlemlerimizi de dikkatli bir şekilde ücretsiz olarak yapıyoruz.

Bursa hayvancılık alanında hizmet veren besicilik firmamızla kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet veriyoruz. Çevre illerden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Canlı hayvan alım satım hizmetlerimizle de sizlere yardımcı oluyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye uygun kuzularımızla ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR