• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Hataylı Lezzet Sofrası

Adres :

Gölköy Mah. Ptt Karşısı 56. Sok. No: 4/a Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Gezer

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (543) 787 04 11

Her damak zevkine hitap eden lezzetlere yer verdiğimiz işletmemiz Öz Hataylı Lezzet Sofrası birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Firmamız başta pide çeşitleri olmak üzere geleneksel Türk mutfağına dair her lezzete ev sahipliği yapmaktadır. Yediden yetmişe herkesin isteklerine karşılık verebilmek ve çeşitli damak zevklerine hitap edebilmeyi hedefleyen işletmemiz Muğla restaurant sektöründe yeniliklerin öncülüğünü üstlenmektedir.

Firmamızda çalışmalarını sürdüren her bir çalışanımız sorumluluk bilinci yüksek, deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Üretim alanında çalışan ustalarımız ve servis alanında aktif şekilde yer alan ekip arkadaşlarımız ile her zaman sizlere layık lezzetler sunmayı hedefliyoruz. Öz Hataylı Lezzet Sofrası ekibi olarak tadına doyum olmayan yemeklere ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize başta pide çeşitleri olmak üzere; kebap çeşitleri, çorba, lahmacun, pizza ve sulu yemek çeşitleri gibi aklınıza gelebilecek birçok lezzeti sunuyoruz. Sunduğumuz tüm ürünler günlük olarak üretilmektedir. Yemeklerimizde kullandığımız et ve et ürünleri güvenilir firmalardan temin edilerek steril koşullarda muhafaza edilmektedir.

Ekibimizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımızla beraber sizlere keyifle vakit geçireceğiniz bir ortam oluşturmak öncelikli hedefimizden biridir. Hedefimizi doğru şekilde yerine getirmek ve isteklerinize verimli dönüşler yapabilmek adına hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de Bodrum’da güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli ve lezzetli ürünler sunan bir işletme arıyorsanız bizimle iletişime geçerek hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR