• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama

Adres :

Zeybek Mah Zeybek 1.cadde 2.sanayi Sitesi No 58-59-60 Efeler Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aşkın Yolcu -ahmet Rıza Eyigün - Ahmet Tugay Yolcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ozoktay.com.tr

Whatsapp 1:

0 (541) 603 52 37

Whatsapp 2:

0 (541) 603 52 36

Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama olarak; oto yıkama konusunda uzman kadromuz ve yüksek kaliteli imkanlarımız ile Aydın Merkez oto yıkama ve iç dış temizleme bayimiz ile siz tüm otomobil kullanıcılarının hizmetinizdeyiz. Otomobillerin bakımı oldukça titizlik istemektedir ve yıkama ve temizlik işlemlerinin oldukça hassas bir şekilde yapılması gerekmektedir. Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama olarak, oto yıkama ve oto temizlik işlemlerinizi yapıyoruz. Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama; tüm araç marka ve modellerinin iç dış yıkama ve temizleme işlemlerini yaptırabileceğiniz alanında lider oto yıkama ve temizlik merkezidir. Sektöründe lider ve önder markalardan birisi olan Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama; güler yüzle çalışan teknik kadrosu ile siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyor.

İç dış araç temizliği ve oto kuaför hizmetleri ile sektörüne öncülük eden Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama firmamız, her türlü araç temizlik işleriniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Firma olarak, alanında tecrübeli ve yetkin teknik yıkama ve temizleme ekibimiz; araçlarınıza oldukça hassas bir şekilde davranmakta ve kalite standartlarına uygun olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama; benzerini hiçbir yerde bulamayacağınız araç yıkama ve temizleme uygulamaları ile aracınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için en iyi adres olarak hizmetinizdedir. Öz Oktay Oto Yıkama Yağlama olarak, Aydın Merkez şubemizde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR