• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Veranda Tente ve Camlama Sistemleri ( İzmir Cam Balkon Sistemleri )

Adres :

Çamlıpınar Mahallesi 293 / 19 Sokak No : 3 / A İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mülayim Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 719 21 64

Whatsapp 2:

0 (532) 131 31 24

Evlerin belki de en önemli yerlerinden biri olan balkonların tasarımı ve düzeniyle alakalı faaliyet gösteren Öz Veranda Tente Ve Camlama Sistemleri ( İzmir Cam Balkon Sistemleri) firmasına internet adresi yoluyla erişim sağlamak isteyen kişiler birmilyonnokta adresine göz atabilir.

Günlük hayatta evlerin en önemli bölümlerinden biri olarak addedilen balkonların dışarıdan bakıldığındaki görünümü de önem arz etmektedir. Firma olarak balkonlarla alakalı bu konuya el atarak balkonunuzda keyifli saatler geçirebilmeniz için gereken çalışmaları yapıyoruz. Öncelikle sektör içinde yer alan son trendlere göz atıyor ve daha sonraki süreçte ise yeni trendlerle teknik bilgileri harmanlayarak işleme devam ediyoruz.

Sizle için sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında cam balkon hizmetleri konusunda çeşitli alternatifler sunuyoruz. Sürgülü cam, katlanır cam ve giyotin cam sözü edilen hizmet içinde ihtiva edilen birkaç hizmetten biridir. Böylece var olan bu çeşitlilik sebebiyle balkonunuzun yapısına, boyuna ve şekline uygun olacak şekilde dilediğiniz cam balkon sistemini tercih edebilirsiniz.

İzmir hizmet sektörü içinde hatırı sayılır bir yere sahip olan firmamız özellikle cam balkon sistemleri üzerine olan çalışmalarla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firma cam balkon hizmetinin yanı sıra tente konusunda da hizmet vermektedir. Klimatik tente sistemleri montajı, tente pergola sistemleri ve şemsiye kasetli tente modelleri bu alandaki üç temel başlıktan biridir. Sizler evinizin durumunu göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan hizmete kavuşabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR