• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özbek Hurdacılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Enver Özbek

reklam logosu
  • firma instagram

Özellikle son yıllarda sayısı giderek artan geri dönüşüm projeleriyle hurdacılık sektörü tekrardan gündeme gelmiş durumda. Bizler de sizlerin ihtiyaçlarına önem vererek, aradığınız her çeşit hurdayı, en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Çalışmaya başladığımız ilk günden beri bizler için en önemli nokta müşteri memnuniyeti ve sizlerden alacağımız olumlu geri dönüş ve gülen yüzleriniz olmuştur. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecektir. Özellikle siz değerli esnaf müşterilerimiz için her ihtiyacınıza yönelik en kaliteli parçaları en uygun fiyata hizmete sunuyoruz.

Şanlıurfa hurda sektöründe her zaman bir öncü olarak bilinmiş ve de böyle bilinmeye devam edecek firmamız, gelişen ve değişen teknoloji, yenilenen hayat şartlarına en uyumlu olacak şekilde, her biri alanında deneyimli ve yıllarını bu işe adamış uzman ekip arkadaşları ile çalışmaya devam etmektedir. Unutmayın ki bizler için önemli olan siz değerli müşterilerimizle aramızda kurulacak karşılıklı güven bağıdır. Bu karşılıklı güven bağının oluşabilmesi için hiçbir zaman gereken adımları atmaktan çekinmedik ve de çekinmeyeceğiz. Sizler de her ihtiyacınıza uygun, deneyimli ve güler yüzlü çalışanlara sahip firmamıza gelerek, bizimle tanışabilir aynı zamanda işinize yarayacak en kaliteli parçaları en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Bizler, sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara ve en güler yüzlü olacak şekilde vermeyi bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR