• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özcan Balık ve Meze Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Edepli

Deniz bin yıllar boyunca insanlığın en önemli gıda kaynaklarından biri olmuştur. Daha yazının bile bulunmadığı dönemlerde insanlar çeşitli yöntemlerle denizlerden balıklar ve diğer canlıları yakalayarak veya toplayarak yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Deniz canlılarının yaşadıkları ortamdan dolayı vücutlarında yüksek miktarda yağ, mineral ve protein biriktirirler. Bu sayede bu canlılar sağlıklı bir yaşam için mükemmel bir kaynaktırlar. Izgara, buğulama, fırınlama hatta çorba gibi farklı şekillerde pişirilebilen balığın lezzetli olmasındaki en önemli etkenlerden biri de tazeyken pişirilip servis edilmesidir.

Üç yanı denizlerle çevrili ülkemiz geniş bir deniz altı canlılığına ev sahipliği yapar. Ege, Akdeniz ve Karadeniz’in kendi has balık türleri ve bu balıklar etrafında gelişen farklı çeşitli pişirme teknikleriyle, balık mutfağı konusunda da kültürümüz içerdiği farklı lezzetlerle dünyada parmakla gösterilen mutfaklar arasındadır.

Günümüzde endüstri haline gelen balıkçılığa rağmen, balık tutmak en fazla keyif veren hobilerden biri olarak kabul edilirken, balık özellikle bir araya gelen gruplar tarafından muhabbetle beraber tüketilmek üzere tercih edilir. Biz de Özcan Balık ve Meze Evi olarak müşterilerimize bu keyifli bir muhabbet ederken güzel bir ziyafet çekebilecekleri bir mekân sunmak hedefiyle uzun yıllardı İstanbul restaurant sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Müşterilerimizin keyifli vakit geçirebilmesi adına eğitimli ve tecrübeli personelimizle beraber, her yörenin balık tarifleri konusunda bilgili aşçı kadromuzla Alibeyköy’de hizmetinizdeyiz. Ev ve iş yerlerine paket servis ve kilo ile balık satışımız da bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR