• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdemir Ferforje Demir Doğrama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Özdemir

Şıklık ve güvenlik, Özdemir Ferforje Demir Doğrama ile sizlerin hizmetine sunuluyor. İstanbul ve ferforje metal sektöründe yaptığımız çalışmaların şıklığı ve kalitesi sayesinde bugün sektörde güvenle tercih edilen başlıca firma haline gelmiş bulunmaktayız. Uzun yıllar bu sektörde çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştirdik. Çalışmalarımızda asla hataya yer vermedik. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümlerimizle cevap verdik. Bu sayede kalitemizi ispatlamış olduk ve sektörde adımızı duyurarak güvenle tercih edildik. Sahip olduğumuz bu değeri ve sektördeki yerimizi daima koruyacağız.

Evinizde, iş yerinizde ve bahçenizde sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun çalışmalarımızla hizmet veriyoruz. Birbirinden şık, kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımızla bahçe kapıları, ev ve bina kapıları, pencere korkulukları, kapı korkulukları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları, ev içinde veya dışında metal aksesuarların yapımıyla sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sizlerin isteklerine uygun tasarımlar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın imalatı, montajı, bakım ve onarımı firmamız tarafından özenle yapılıyor. Kullandığımız malzemelerin kaliteli olması ve kaliteli işçiliğimizle sizlere kusursuz hizmet veriyoruz.

Alanımızda aldığımız eğitimler ve yılların kazandırdığı tecrübeler sayesinde bugün müşterilerimiz için sektördeki en özel çalışmaları yapıyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ederek sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Çalışkan ve azimli kişiliğe sahip ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz. Takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekibimizle birlikte müşterilerimize karşı daima samimiyetimizi ve saygımızı koruyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler