• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özk Far&stop Temizliği

Adres :

Zafer Mahallesi Rıfat Ilgaz Caddesi 130. Sokak No: 9/a Dükkanı Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemil Can Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ruzgar_06_00@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 324 03 52

Whatsapp 2:

0 (553) 324 03 52

Whatsapp 3:

0 (532) 051 02 66

Whatsapp 4:

0 (538) 450 00 66

Whatsapp 5:

0 (555) 177 37 82

Araçlarımızı gün içerisinde pek çok kez kullanılmaktadır. Ve kullanım sırasında güneş altında kalmaktadır. Güneş ışığı ve ısısının etkisi ile araçlarımızın plastik ve boyalı kısımlarında bazı deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Bu deformasyon işlemi farlarınızda ve stop lambalarınızın plastik olmasından dolayı oralarda da oluşmaktadır. Sonuç olarak far aydınlatma seviyeniz düşmekte, estetik bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Özk Far&Stop Temizliği olarak bizler sizlere bu görüntünün ortadan kaldırılmasında yardımcı olmaktayız.

Özk Far&Stop Temizliği İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe toplum tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için gerekli gelişmeci ve yenilikçi çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurumumuzda her tür marka ve aracın far lambaları, stop lambaları itina ile temizlenmekte ve ilk gün ki görüntüsüne ulaştırılmaktadır. Bu işlemler alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Yapılan işlemlerde en kaliteli ürünler kullanılıp, verimlilik seviyesi en iyi olan ürünü tespit edip sizlere o ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Eğer sizler de araçlarınızın far ve stop lambalarındaki görüntüden rahatsız iseniz ve temizletmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özk Far&Stop Temizliği ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR