• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Paşa Zurna Dürüm Darıca

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sedat Çabadak

En güzel lezzetleri sizler için hazırlayarak sunmakta olan restoranımız özel dürüm çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Geleneksel aperatifimiz olan ve ülkemizin fast food kültürü olan dürümleri en güzel şekilde hazırlayarak sizlere sunmaktayız. Firmamız oldukça geniş seçenekler ile sizlere dürüm konusunda en başarılı önerileri ve lezzetleri sunabilmektedir.

Özel olarak hazırlana tavuk dürüm ile lokma dürüm ve et dürüm sizlere en güzel lezzetleri sunması için hazırlamakta ve sunulmaktadır. Tamamen doğal ve taze ürünlerin kullanılması ile boş malzemeli şekilde hazırlanan dürüm çeşitlerimiz sizlere en başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda deneyimli ustalarımız be profesyonel mutfak ekibimiz başarılı şekilde çalışmalar sunabilmektedir.

Kocaeli restoran alanında en başarılı çalışmaları sizlere sunmakta olan firmamız başarılı bir şekilde gerekli çalışmaları sizlere ulaştırmaktadır. Bu konuda en etkili çalışmaları yapmakta olan restoranımızı sizlere her zaman en taze ve lezzetli dürümleri hazırlayarak sunmaktadır. Özel olarak sizlerin konforunu ön planda tutarak dekore edilen restoranımızda sizlere en başarılı servis çeşitlerini sunabilmekteyiz.

Oldukça lezzetli olan ve sizlere bu konuda en başarılı tatları sunabilmek için özel olarak hazırlanan dürümlerimizi evleriniz ve iş yerlerinize sipariş ederek te tüketebilirsiniz. Profesyonel ve hızlı servis hizmetimiz ile sizlere en başarılı şekilde gerekli çalışmaları sunabilmekteyiz. Bu konuda firmamız en etkili çalışmaları yaparak sizlere en güzel dürüm lezzetlerini hazırlamakta ve özel servisler ile sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR