• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pastırmacı Polat

Adres :

Anbar Mahallesi Anbar Mevki Ankara Asfaltı 10.km Tekin Petrol Tesisleri Melikgazi/kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Polat Özcan

E-Posta Adresi :

gurme.t1973@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 979 08 45

Pastırmacı Polat ;

Pastırma, şahin sucukları, mantı ve organik bal olarak Kayseri Merkez ve İlçelerine hizmet vermkteyiz. Önceliğimiz hizmet kalitesi ve müşteri memenuniyetidir.

Pastırmacı Polat olarak misyonumuz, gıda sektörü üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

Pastırmacı Polat olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.
Pastırmacı Polat firmamız olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Gıda sektöründe çok fazla ilgi görenPastırmacı Polatfirmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR