• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilav Y Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Koç

Pirinç, birbirinden farklı pek çok coğrafik alanda çok uzun yıllardır tarımı yapılan önemli bir besin maddesidir. Onlarca farklı çeşitte pişirilebilmesi mümkün olan pirincin dünya genelinde en çok tüketilen hali ise pilavlardır.

Pilav Y Çerkezköy olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde, işin mutfağından başlayarak yıllardır biriktirdiği bilgi ve birikimlerimiz sayesinde Tekirdağ pilav restaurant hizmeti sunan pek çok firmaya karşın lider bir konumda yer almaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz taze pilavlarımızı sade, nohutlu, fasulyeli ve kavurmalı olarak farklı ürünlerle çeşitlendirerek her damak tadına hitap edebilmek amacıyla çalışmaktayız. Pilav çeşitlerimizin hepsini özenle ve titizlikle hazırlayarak müşterilerimize hem lezzetli hem de kaliteli pilavlarımızı sunmaktayız.

Özellikle toplu yemek dağıtımlarının gerçekleştirildiği düğün ve mevlit gibi özel günlerin olmazsa olmaz yiyeceklerinden biri olan pirinç pilavı ihtiyaçlarınız için toplu siparişler almaktayız. Paket servis hizmetimiz sayesinde de müşterilerimize sıcak ve taze pirinç pilavlarımızı hızlıca ulaştırırken müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını da tam anlamıyla karşılamaktayız.

Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen kadromuz, dinamik ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile birlikte sektörde her geçen gün büyümeye ve pazar payımızı arttırmaya da devam etmekteyiz. Hizmet vermeye devam ettiğimiz bu sektörde kazandığımız güveni kaybetmemek ve daha geniş kitlelere hizmet sağlamak amacıyla müşterilerimize dürüst, kaliteli ve yenilikçi hizmet vermeyi ilke olarak benimseyen firmamız, bu ilkeyi yerine getirebilmek amacıyla sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR