• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pilavcı Oğuzhan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Çakır

reklam logosu
  • firma instagram

Yemiş olduğumuz eşsiz ve doyurucu lezzetlerde birisi olarak pilav bizler için büyük öneme sahip olan lezzetlerden birisidir. Sokak lezzetleri arasında da nam yapmış olan bu lezzeti tüketmek için kaliteli, taze ve lezzetli pilav pişiren bir kurumdan hizmet alınması daha sağlıklı olacaktır. İşte bizlerde Pilavcı Oğuzhan olarak sizlere bu konuda kaliteli, lezzetli pilavlarımız ile hizmetler vermekteyiz.

Pilavcı Oğuzhan olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Bursa fast food alanında halkımız tarafından beğenilerek tüketilen lezzetler arasında yer almaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirmek adına bizler sizlere yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Bu hizmetleri sunarken hep daha iyisini sunmak için çalışmakta, çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizde günlük olarak çıkardığımız taze, kaliteli ve farklı sunum şekilleri ile hazırlanmış pilavlarımızı sizlerde tüketebilirsiniz. Etli ve sade olarak sunmuş olduğumuz bu lezzetlerimizin pişirilmesinde kullanılan her ürünü tek tek temin etmekte, tazelik, güvenilirlik ve lezzet açısından testini yaptıktan sonra sizlere sunmaktayız. Hazırlık aşamasının her anında hijyen ve temizliğe büyük önem vererek işlemlerimiz uygulamaktayız. Eğer sizlerin de bu konuda kaliteli ve lezzetli pilavların yanında uygun fiyat politikalarına da ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Pilavcı Oğuzhan olarak bizlerden bu hizmeti alabilirisiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR