• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Real Çelik Kapı

Adres :

Yalı Mah. Plaj Cad. No: 70/a Karasu/ Sakarya Sakarya » Karasu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Civelek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

realsteeldoor_54@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 881 32 22

Whatsapp 2:

0 (545) 881 32 22

Whatsapp 3:

0 (507) 698 54 03

Real Çelik Kapı olarak Sakarya-Karasu da hizmet vermekte olupçelik kapı iç kapı panel kapı,amerikan kapı,laminat parke,pvc sistmeleri,cam balkon ,kış bahçesi,mobilya dekorasyon,mutfak dolabı ,mobilya aksesuarları,acil çıkış kapı ,yangın kapısı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Diğer Mailimiz : karasuspor_54_54@hotmail.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR