• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Royal River Masaj Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Döne Durmuş

Royal River masaj salonu isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Yoğun geçen iş hayatı, günlük hayatın getirisi olarak yaşanılan stres hem vücudun hem de zihnin yorgunluğuna sebep olabilmektedir. Rahatlatıcı masaj hareketleri, rahatlatıcı müzik ve sakinleştirici ve ağrı dindirici yağların varlığıyla birçok insanın uğrak noktası olan masaj salonları günümüzde en çok ilgi gören mekânlar olarak bilinmektedir.

Gergin kasların yumuşaması ve stresin atılması noktasında hizmet veren kuruluşumuz masaj terapisi eğitimini tamamlayan ve sertifikası bulunan uzman terapistlerin varlığıyla sizlere gerekli güveni ve kaliteyi aynı anda verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. İşletmemiz de sizlere hizmet verdiğimiz anti stres masajı ile kas ve dokular gevşetilmekte medikal mesaj ile kastaki yorgunluk ve ağrıların azaltılması sağlanmaktadır. Mistik masajlar, peeling ve maskelerle gün içinde oluşan stresin yükü hafifletilmekte ve sizlere bu anı yaşamanın konforu kalmaktadır. Kusursuz hizmet adına yoğun çaba harcamayı misyon edinen kuruluşumuz da güven, dürüstlük, güler yüz ilkeleriyle hareket etmekte ve bu anlamda gereken itinayı göstermekteyiz.

Muğla masaj salonu olarak mekân ve çalışan hijyenine verdiğimiz önem ile gördüklerinizin ötesinde özveri ve kaliteyi sizlere ulaştırıyoruz. En temel ve en gerekli uygulamaların takip edildiği güncel terapilerin hizmetlerimize entegre edildiği kuruluşumuzda günlük yaşamınızdan alınan verimliliğin artırılması hedeflenmektir. Sizler de günün yorgunluğunu atmak ve fiziksel sorunlarınıza çözüm arıyorsanız masaj salonumuzu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR