• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Rüya Vadi Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Küçükercan

reklam logosu
  • firma instagram

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Rüya Vadi Cafe olarak bizler vadi içinde yeşillikler arasında birbirinden lezzetli yemek ve içecek seçenekleri ile keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Kayseri restaurant sektörünün ihtiyacı olduğu yıllarda başlamış olduğumuz çalışmalarımızda tamamen siz müşterilerimizin rahatlığını ve kafe hizmetlerini almadaki öncelikli hizmet anlayışını her şeyin önünde tutarak yenilikçi bir tutumla kafe deneyimi yaşamanızı sağlamak üzere başlattığımız faaliyetlerimizi aynı kaliteyle sürdürüyoruz. Hiçbir şekilde ne ulaşım ne de park konusunda sorunun yaşanması söz konusu olan Rüya Vadi Cafe işletmemizde sizleri en iyi şekilde ağırlamak için geniş salonlara sahip kafe alanlarımızla da en iyi şekilde sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Bireysel olarak kaliteli zaman geçirmek ve lezzetli yemekler yemek için tercih edebileceğiniz Rüya Vadi Cafe restoranımızda aynı zamanda kalabalık gruplarla yapacağınız ziyaretlere özel olarak sizleri ağırlamaya da devam ediyoruz.

Bunların yanı sıra özel etkinlikler ve özel günlere yönelik kalabalık gruplara da yeterli servis personelimiz ve geniş mutfağımızla en kaliteli hizmeti sunabiliyoruz. Hafta sonları kahvaltı noktası olarak vadi içinde eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlamak üzere özel olarak tasarlamış olduğumuz kafemizde siz müşterilerimizi ağırlamaktan şeref duymaya devam ediyoruz. Yıllardır kafe alanında restoran sektöründe sürdürmekte olduğumuz çalışmaların bir meyvesi olarak ortaya çıkardığımız Rüya Vadi Cafe restoranında sizleri en nitelikli hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR