• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Safir Cafe & Restaurant

Adres :

Eminettin Mahallesi Menderes Bulvarı Yavuz Plaza Kat 10 Rize Merkez Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safir Aslan- Mustafa Uzun -kadir Aslan

E-Posta Adresi :

safircafe53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 915 21 07

Safir Cafe & Restaurant

Kahvaltı, kahvaltı organizasyonu, uygun fiyata kahvaltı, yemek yenilecek yerler, serpme kahvaltı, grup kahvaltıları, iş yeri kahvaltı organizasyonu, toplu yemek organizasyonu, en iyi aile restorantları ve akşam yemeği olarak Rize Merkez de hizmet vermekteyiz.

Üstelik tamamen profesyonel olan çalışma ekibimiz müşterilerimiz ile sürekli tatlı bir dil üzere iletişim kurmakta ve bu sayede müşterilerimizin hem işlemleri en başarılı şekilde halledilip, ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanabilirken hem de mutlu bir şekilde hizmetlerimizden faydalanmasının önü açılmış olabilmektedir.

Bu sayede bu durumdan müşterilerimiz büyük oranda memnun kalmakta ve bu sayede yeni müşterilerin işlerinde bizleri tercih edebilmesini sağlayabilmektedir. Firmamız ise müşterilerimizin ve yenilikçi anlayışımızın da katkısı sayesinde her geçen gün yeni simalar ile başarılı bir şekilde büyüyüşünü sürdürebilmektedir. Siz de bu büyüyüşe bir katkıda bulunabilir ve bizim ile iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR