• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şah Studio Pilates

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülşah Sevim

  • firma instagram

Firmamız; Mersin spor sektöründe özel pilates merkezi olarak hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz ve alanında uzman antrenörlerimiz ile amacımız; hangi yaş grubunda olursa olsun siz değerli hanımefendilere spor yapma alışkanlığı kazandırmaktır. Böylelikle fiziksel ve zihinsel olarak kadınlarımızı güçlendirmektir. Amacınız ister forma girmek veya eğlenmek ister sağlıklı bir yaşama sürmek ya da kaslarını geliştirmek olsun biz size pek çok alternatif ile günlük spor ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Farklı ve yenilikçi bakış açımız ile felsefemiz sporu yaşamın bir parçası haline getirmektir.

Salonumuzda temel çalışma prensibimiz temizlik, titizlik ve hijyen anlayışımızdır. Bu anlayışımız doğrultusunda müşterilerimizin konforunu ön planda tutarak onların tüm beklentilerini karşılamak başlıca amacımızdır. Salonumuzun kayıt ücretleri oldukça uygundur. Ayrıca üyelik programlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte sporcularımıza salonumuzda kişiye özel spor kartları ile antrenörler eşliğinde spor yapma imkanı sunulmaktadır.

Spor salonumuz ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunması, sporcularımızın antrenör eşliğinde çalışması, haftanın her günü açık olması, ve temizliğe gösterdiğimiz azami dikkat ile bölgenin en çok tercih edilen en ideal pilates merkezi konumuna getirmektedir. Salonumuzda plates egzersizleri mat, minder veya pilates için özel olarak tasarlanmış aletler ile kesinlikle antrenör eşliğinde yapılmaktadır.

Firma olarak hedefimiz siz değerli hanımefendilere sosyal etkinlik alanları oluşturarak kendi hayat tarzlarında farkındalık oluşturmaktır. Bunun için elimizdeki tüm imkanları kullanıyor, maddi ve manevi beklenti ve ihtiyaçları karşılamak için elimizden gelen titizliği gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR