• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Mobilya Tasarım

Adres :

Sanayi Mahallesi 2030 Sokak No: 20 Manavgat Antalya Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Ateş

E-Posta Adresi :

adem.ates.38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 200 79 48

Whatsapp 2:

0 (532) 200 79 48

Şahin Mobilya Tasarım

Mobilya tasarım, otel mobilyaları, muftak dolabı, kapı, pergole, laminant parke, mobilya imalatı, mobilya dekorasyonu, banyo dolabı ve çocuk odası olarak Antalya Manavgatta hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Ana hedefimiz olan mobilya sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR