• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şahin Pide Çorba Ve Yemek Salonu

firma adresi

Adres :

Arslanlı Mahallesi Bayındır Caddesi No : 11 Aydın » Nazilli
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ekrem Yaşan
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 769 19 70
firma wp

Whatsapp 2:

0 (538) 202 48 91

reklam logosu
  • firma instagram

Şahin Pide Çorba ve yemek Salonu bir birmilyonnokta.com üyesidir. Aydın restaurant alanında sağladığımız hizmetlerle öne çıkan işletmemizin kapıları bizi ziyaret etmek isteyen bütün müşterilerimize açıktır. Başlangıçlardan tatlılara kadar uzanan geniş menü yelpazemizle sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Yemek yapmak ince emek isteyen bir iştir. Kullandığınız malzemelerin kalitesinden miktarına ve aşçının el lezzetine kadar hep değişiklik gösteren bir alandır. Bundan kaynaklı yaptığınız her adım ölçülü bir şekilde planlanıp, yaptığınız tarifler de gönülden gelen bir sevgi ve istekle yapılmalıdır. Biz işletmemizde sizlere aldığımız en yüksek kalite ürünleri sevgi ve işimize olan tutkumuzla harmanlayarak servis etmekteyiz. Restoranımızda oturup kaliteli vakit geçirmenin yanı sıra isteğiniz üzerine siparişlerinizi evinize de teslim edebilmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyet ve mutluluğu bizim için her zaman ön planda olmuştur. Müşterilerimizden aldığımız her türlü olumlu ve olumsuz değerlendirmeleri göz önüne alıp işletmemizi nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz diye çalışmış ve bugün hala daha bu alanda ilerleme göstermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizle aramızda oluşan güven bağı müşterilerimizin bize yemekleri konusunda gözü kapalı bir şekilde güvenebilecekleri, bizim de onları yüzüstü bırakmayacağımız bir konuma gelmiştir.

Henüz daha iletmemizi ziyaret etme fırsatını yakalayamadıysanız üzülmeyin, bizim kapılarımız yemeklerimizi denemek isteyen herkese her daim açıktır. Geldiğiniz zaman lütfen değerlendirmelerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz, bizi daha ileri taşıyacak olan unsur sizden aldığımız geri dönüşlerdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR