• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahinoğlu Çiftliği Doğal Yaşam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Şahinoğlu

Sinop restaurant sektöründe en doğal ürünlerle birbirinden lezzetli tatları sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Firma olarak uzun yıllar bu sektörün içerisinde yer aldık ve doğal ürünlerimizle en güvenilir lezzetleri sizlere sunmaya devam ettik. Şahinoğlu Çiftliği Doğal Yaşam, sizlere doğa ile iç içe bir ortam sunuyor. Bireysel olarak tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinizle de burayı tercih edebilirsiniz.

Doğa ile iç içe vakit geçirirken en güzel lezzetlerle vaktinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz. Restoranımızda kullandığımız ürünlerimizi kendimiz temin ediyoruz. Sebze ve meyvelerimizi kendi bahçemizde yetiştiriyoruz. Et ve balık ürünlerimizin tüm aşamaları kontrolümüz altında gerçekleşiyor. Güne güzel başlamak için kahvaltı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz öğle yemeğinizi, akşam yemeğinizi ve çay saatinizi de restoranımızda geçirebilirsiniz. Kahvaltı için ürünlerimizi kendimiz hazırlıyoruz. Balık çeşitlerimizle sizlere en lezzetli ve güvenilir balıkları sunuyoruz. Kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, pizza ve devamında pek çok lezzet özenle ve dikkatle hazırlanıyor. Geniş, ferah ve sakin bir ortama sahip olan restoranımız her zaman sizlerin hizmetindedir.

Ekibimizle müşteri memnuniyetini yüksek tuttuğumuz için çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına önce kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Özenle hazırladığımız ve yetiştirdiğimiz bu ürünleri özenle hazırlıyor ve servis ediyoruz. Hem mutfakta hem de serviste oldukça dikkatli hareket ediyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte bu doğal lezzetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR